Dobre praktyki i inicjatywy jednostek UW

Centrum Europejskie
Działania równościowe realizowane w Centrum Europejskim plik do pobrania DOC.

Centrum Kształcenia Nauczycieli Języków Obcych i Edukacji Europejskiej

Działania równościowe realizowane w Centrum Kształcenia Nauczycieli Języków Obcych i Edukacji Europejskiej plik do pobrania DOC.

Instytut Ameryk i Europy

Działania równościowe realizowane w Instytucie Ameryk i Europy plik do pobrania DOC.

Instytut Anglistyki
Działania równościowe realizowane w Instytucie Anglistyki plik do pobrania DOC.

Instytut Filozofii

Działania równościowe realizowane w Instytucie Filozofii plik do pobrania PDF.

Instytut Socjologii

Działania równościowe realizowane w Instytucie Socjologii plik do pobrania PDF.

Instytut Stosowanych Nauk Społecznych

Działania równościowe realizowane w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych pliki do pobrania: DOC nr 1, DOC nr 2.

Katedry UNESCO: Trwałego rozwoju oraz ds. Kobiet, Społeczeństwa i Rozwoju

Działania równościowe realizowane w Katedrach UNESCO: Trwałego rozwoju oraz ds. Kobiet, Społeczeństwa i Rozwoju plik do pobrania DOC.

Laboratorium Jonów Ciężkich

Działania równościowe realizowane w Laboratorium jonów ciężkich plik do pobrania DOC.

Ośrodek Badań nad Migracjami

Działania równościowe realizowane w Ośrodku Badań nad Migracjami plik do pobrania DOC.

Szkoła Języków Obcych

Działania równościowe realizowane w Szkole Języków Obcych pliki do pobrania: DOC nr 1, DOC nr 2.

Uniwersyteckie Centrum Wolontariatu

Działania równościowe realizowane w Uniwersyteckim Centrum Wolontariatu plik do pobrania DOC.

Wydział Dziennikarstwa Informacji i Bibliologii

Działania równościowe realizowane na Wydziale Dziennikarstwa Informacji i Bibliologii plik do pobrania DOC.

Wydział Geografii i Studiów Regionalnych

Działania równościowe realizowane na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych plik do pobrania DOC.

Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych

Działania równościowe realizowane na Wydziale Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych plik do pobrania DOC.

Wydział Pedagogiczny

Działania równościowe realizowane na Wydziale Pedagogicznym plik do pobrania DOC.

Wydział Polonistyki

Działania równościowe realizowane na Wydziale Polonistyki plik do pobrania DOC.

Wydział Prawa i Administracji

Działania równościowe realizowane w Katedrze Socjologii Prawa na Wydziale Prawa i Administracji pliki do pobrania: DOC nr 1, DOC nr 2.

Działania równościowe realizowane w Katedrze Prawa Konstytucyjnego na Wydziale Prawa i Administracji plik do pobrania DOC.

Działania równościowe realizowane w Katedrze Prawa Pracy na Wydziale Prawa i Administracji plik do pobrania DOC.

Wydział Psychologii

Działania równościowe realizowane na Wydziale Psychologii plik do pobrania DOC.