Zgłoszenie – i co dalej? Prawne aspekty ochrony przed przemocą seksualną na uczelniach

W dniu 15.04.2021 o godz. 20 odbędzie się spotkanie pt. „Zgłoszenie – i co dalej? | Prawne aspekty ochrony przed przemocą seksualną na uczelniach”. Ponieważ w ostatnim czasie pojawiło się sporo informacji dotyczących sytuacji przemocowych mających miejsce na polskich uczelniach, Studenckie Koło Naukowe  im. Pauliny Kuczalskiej Reinschmit zdecydowało się zorganizować spotkanie, podczas którego zostaną omówione środki przysługujące osobom, które doświadczyły przemocy – zarówno środki prawne, mające służyć ochronie ich praw oraz inne formy wsparcia. Link do spotkania znajduje się tutaj.

Gośćmi spotkania będą: Antonina Lewandowska, Julia Gerlich i Adam Kuczyński.

Spotkanie odbędzie online, będzie transmitowane na żywo na stronie SKN  im. Pauliny Kuczalskiej Reinschmit na Facebooku.

Więcej informacji znajduje się na stronie SKN  im. Pauliny Kuczalskiej Reinschmit na Facebooku.

Źródło: https://www.facebook.com