2 edycja programu mentorskiego dla młodych badaczek i dydaktyczek (IDUB)

Już po raz drugi zachęcamy do startowania w konkursie o miejsce w programie mentorskim dla młodych badaczek i dydaktyczek organizowanym w ramach IDUB.

Informacja:

Zaadresowanie zjawiska utraty zaangażowania kobiet w rozwój kariery naukowej w UW oraz propagowanie w UW idei konieczności wspierania rozwoju młodych talentów w obszarze nauki to cele kolejnego konkursu, który rozpoczął się w ramach Działania IV.5.2.

Badaczki zatrudnione na Uniwersytecie Warszawskim, posiadające stopień doktora będą mogły uzyskać wsparcie na szkolenia, wsparcie mentora/ki w procesie realizacji planu badawczego i budowania sieci kontaktów, coaching utrzymujący zaangażowanie w obliczu trudności towarzyszących początkom kariery naukowej oraz na doradztwo dotyczące rozwoju kariery naukowej. Pozwoli to zwalczać problem utraty zaangażowania kobiet w toku rozwoju kariery naukowej i dydaktycznej oraz przeciwdziałać zjawisku „marnowania” potencjału badaczek i dydaktyczek na poszczególnych etapach kariery naukowej.

Zakończenie naboru wniosków: 14.11.2023.

Więcej o programie: https://inicjatywadoskonalosci.uw.edu.pl/dzialania/iv-5-2/konkurs2/