Wsparcie dla osób trans – jak zgłosić potrzeby

Szanowni Państwo,

Wiele osób zgłasza się do mnie z prośbą o wsparcie w zakresie zmiany adresu email, poinformowania prowadzących o używanych przez Państwa danych i zaimków, lub z prośbą o poufne spotkanie w sprawach różnych.

W celu uproszczenia i przyspieszenia procesu uprzejmie proszę o wypełnienie poniższego formularza:

Uwaga – prosimy o korzystanie z adresu uniwersyteckiego w celu skorzystania z formularza.

W przypadku osób, które potrzebują zmiany emaila i poinformowania prowadzących zajęcia – przekażemy od razu Państwa prośbę do prodziekana ds studenckich na Wydziale/ w jednostce dydaktycznej.

Prodziekani ds studenckich oraz wydziałowi pełnomocnicy ds równości zostali poinformowani, że będą otrzymywać prośby od Państwa.

W razie dodatkowych pytań, konieczności doprecyzowania – prosimy o zamieszczenie uwag w rubryce „Dodatkowe informacje”.

Dane preferowane będą używane na zajęciach, ale nie pojawią się na dokumentach formalnych (jak praca dyplomowa).

pozdrawiam serdecznie,

Magdalena Miksa