Doświadczenia molestowania seksualnego – badanie PTPA

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w badaniu Polskiego Towarzystwa Prawa Antydyskryminacyjnego dotyczącym doświadczenia molestowania seksualnego na uczelniach wyższych.

Jednym z etapów projektu prowadzonego przez PTPA jest badanie sondażowe skierowane do osób studiujących na Uniwersytecie Warszawskim, Uniwersytecie Jagiellońskim i Uniwersytecie Wrocławskim w latach akademickich 2019-2021.

Ankieta jest w pełni anonimowa, a jej wyniki zostaną poddane analizie przez PTPA i opublikowane w pisemnym raporcie kończącym projekt.

Link do ankiety znajduje się poniżej:

Ankieta będzie aktywna do dn. 15 lipca 2022 r.

Zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu!