Wsparcie psychologiczne dla studentów UW

W związku z koronawirusem wiele osób może czuć się zaniepokojonych i zdezorientowanych. O tym jak radzić sobie z trudnymi emocjami opowie dr Szymon Chrząstowski, kierownik Centrum Pomocy Psychologicznej UW. Jednostka ta w okresie odwołania zajęć udziela studentom konsultacji psychologicznych online bez wcześniejszych zapisów.

Centrum Pomocy Psychologicznej jest punktem pierwszej pomocy psychologicznej dla społeczności uniwersytetu. Mimo zmienionego trybu pracy tej jednostki w okresie odwołania zajęć, studenci UW będą mogli uzyskać wsparcie psychologiczne. Zaplanowane spotkania z psychoterapeutami będą odbywały się przez Internet. Więcej informacji na stronie CPP