Równość na UW – badanie na temat równego traktowania na UW

W lutym rusza kolejny etap badania „Równość na UW”. Jest to ankieta na temat równego traktowania na Uniwersytecie Warszawskim.

Celem badania  jest poznanie doświadczeń społeczności UW – pracowników, studentów i doktorantów w zakresie równego traktowania kobiet i mężczyzn w pracy i na studiach, oraz problemów z łączeniem pracy z życiem rodzinnym. Państwa odpowiedzi pomogą nam stworzyć równościowy plan działań dla Uniwersytetu Warszawskiego.

Badanie realizowane jest przy pomocy elektronicznej ankiety on-line dostępnej po zalogowaniu się do USOSweb – dla pracowników naukowo-badawczych, doktorantów i studentów. Pozostali pracownicy otrzymają e-mailem zindywidualizowane linki, a osoby niekorzystające z poczty elektronicznej otrzymają ankiety w wersji papierowej.

Badanie jest w pełni anonimowe – system dystrybucji ankiety obsługiwany przez  Pracownię Ewaluacji Jakości Kształcenia (PEJK UW)   uniemożliwia wskazanie kto wypełnił którą ankietę, gwarantując tym samym pełne bezpieczeństwo Państwa udziału.

Ankieta dostępna jest w wersji polskiej i angielskiej.

Badanie jest prowadzone przez Centrum Badań nad Uprzedzeniami UW oraz Specjalistkę ds. Równouprawnienia na UW .

W razie pytań zachęcamy do kontaktu: rownouprawnienie@uw.edu.pl