Bezpłatne warsztaty o równości i inkluzywności

Projekt „Przestrzeń młodych”  organizowany jest przez Fundację ważne sprawy w partnerstwie z Wydziałem Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW. Dotyczy szeroko pojętej równości i włączenia (zarówno w ujęciu jednostkowym, jak i systemowym) i oferuje studentom i studentkom dyskusje, warsztaty w Narodowej Galerii Sztuki Zachęta oraz spotkanie z ekspertami i ekspertkami walczącymi z dyskryminacją.

Serdecznie zachęcamy osoby zainteresowane do wzięcia udziału w warsztatach. Rekrutacja trwa do 06.09.2023 r. Szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie waznesprawy.org/przestrzen-mlodych.