Konferencja pt. „Legal regulations on diversity in healthcare in European countries: challenges for national legislations”

W dniu 5 marca w godzinach 9:00-11:40 odbędzie się konferencja dotycząca wdrażania norm i wytycznych instytucji europejskich dotyczących różnorodności oraz etycznych, kulturowych i społecznych aspektów integracji i wykluczenia w sektorze opieki zdrowotnej w Niemczech, Chorwacji, Słowenii i w Polsce.

Konferencja odbędzie w Sali Kolumnowej na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Warszawskiego. Szczegółowe informacje o wydarzeniu znajdują się tu

Źródło: cbb.uw.edu.pl