„My i pandemia. Co myślimy? Jak działamy”

13 kwietnia o godz. 11:00 odbędzie się spotkanie zatytułowane „My i pandemia. Co myślimy? Jak działamy?” na którym psycholożki i psychologowie z Uniwersytetu Warszawskiego opowiedzą o psychologicznych skutkach obecnej pandemii COVID-19 w Polsce i na świecie. Będzie to pierwsze z cyklu trzech spotkań dotyczące tematyki COVID-19. W spotkaniu wezmą udział dr hab. Małgorzata Gambin, dr Tomasz Oleksy, dr hab. Justyna Olko, prof. Michał Bilewicz i dr Anna Wnuk.

Na spotkaniach badaczki i badacze będą omawiali wyniki badań, które prowadzili przez rok. Można się również z nimi zapoznać w postaci raportów dostępnych na stronie www.covid.psych.uw.edu.pl

W spotkaniu mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani, do wyczerpania limitu miejsc (300). Transmisja dostępna będzie przez platformę Zoom oraz na profilu Wydziału Psychologii UW na portalu Facebook.

Link do transmisji na platformie Zoom >>

Link do wydarzenia na portalu Facebook >>