Konsultantka ds. przemocy seksualnej na UW

Samorząd Studencki na Uniwersytecie Warszawskim powołał nową rzeczniczkę praw studenta, którą została pani Katarzyna Wardzyńska (studentka MISHu) oraz konsultantkę ds. przemocy seksualnej  panią Antoninę Lewandowską (również studentka MISHu). Stanowisko konsultantki ds. przemocy seksualnej stworzono po raz pierwszy w historii Uniwersytetu Warszawskiego. Zadaniem konsultantki jest pomoc osobom, które doświadczyły przemocy na tle seksualnym. Pani Antonina jest edukatorką seksualną, od dawna działa w organizacjach zajmujących się tematyką przemocy seksualnej. Pomoc jest darmowa i można skorzystać z niej anonimowo.