Konferencja Miki Wesołowska. In memoriam. Wydział Psychologii UW

Wydział Psychologii Uniwerstetu Warszawskiego zaprasza na konferencję Miki Wesołowska. In memoriam

14 kwietnia 2024 roku odeszła Miki Wesołowska, doktorantka naszego Wydziału. W imieniu jej bliskich i współpracowników chcielibyśmy zaprosić Was na konferencję naukową poświęconą jej pamięci. Konferencja będzie dotyczyła sytuacji społeczności LGBT+, czyli sprawy, która była dla Miki szczególnie ważna.

Poniżej przedstawiamy plan konferencji. Konferencja odbędzie się w języku angielskim.

Miki Wesołowska. In memoriam
07.06.2024 r.
10.00-18.00
Wydział Psychologii, Aula

10.00: Otwarcie konferencji
Omówienie wyników badań na temat sytuacji osób LGBT+ w Polsce.
10.15: Sytuacja osób LGBT+ w Polsce – wyzwania dla polityki państwa.
Dyskusja z udziałem ministry Katarzyny Kotuli i ministra Adama Bodnara (dyskusja w języku polskim)
12.00: Przerwa kawowa
12.20: Społeczność LGBT+ w badaniach psychologicznych I