Tworzenie sieci Rzeczników i Rzeczniczek akademickich

15 grudnia 2020 odbyło się spotkanie Głównej specjalistki ds. równouprawnienia na UW oraz Zespołu  Rzeczniczki akademickiej ds. studenckich i pracowniczych z Rzecznikami/ Rzeczniczkami  akademickimi, Pełnomocnikami/Pełnomocniczkami ds. równego traktowania oraz Pełnomocnikami/Pełnomocniczkami ds. spraw bezpieczeństwa z Akademii Sztuki w Szczecinie, Akademii Sztuki Wojennej, Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, Politechniki Wrocławskiej, Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Wrocławskiego.

Spotkanie dotyczyło dyskusji na temat utworzenia sieci rzeczników i rzeczniczek akademickich w celu wypracowania współpracy i wymianie doświadczeń oraz dobrych praktyk na uczelniach.

Zapraszamy do współpracy osoby, które chciałyby dołączyć.

Źródło: http://ombudsman.uw.edu.pl/