Queer UW świętuje dziś ósme urodziny!

Dokładnie dziś 8 lat temu grupa studentek i studentów  z Uniwersytetu Warszawskiego zebrała się w Instytut Socjologii Uniwersytet Warszawski, by założyć Queer UW.

Queer UW to Uczelniana Organizacja Studencka, której celem jest działanie na rzecz rozwoju naukowego studentów i studentek oraz wspieranie i promowanie postawy tolerancji i otwartości wśród społeczności uniwersyteckiej. Queer UW organizuje konferencje naukowe, obozy naukowe, wydaje publikacje i ulotki, prowadzi serwis informacyjny w postaci witryny internetowej, współpracuje z krajowymi i zagranicznymi instytucjami i towarzystwami naukowymi.

Przyłączamy się do świętowania i źyczymy równości, akceptacji i różnorodności!